Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Svea Ekonomi

W naszej kancelarii oddłużeniowej pomagamy osobom zadłużonym i bronimy ich przed niezasadnymi pozwami wnoszonymi do sądów przez banki, firmy pożyczkowe, windykacyjne, telekomunikacyjne, fundusze sekurytyzacyjne i inne podmioty skupujące długi, także takie, które mają swoje siedziby za granicą. Do wierzyciela wtórnego z Cypru trafiła niespłacona do końca chwilówka Pani Magdaleny. Svea Ekonomi Cyprus pozwała kobietę o zapłatę 6.509,66 zł. Nasza Klientka wiedziała o jaką pożyczkę chodzi, ale zupełnie nie miała pojęcia skąd wzięło się aż tak wysokie roszczenie. Zwróciła się do mecenasów z Portalu Dłużnika o pomoc, a oni zapoznali się z dokumentami i wiedzieli, że są ogromne szanse, aby udowodnić niezasadność podniesionego powództwa. Ponownie skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Svea. Sąd oddalił w całości roszczenie Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.509,66 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mecenasi z Portalu Dłużnika pomogą Ci w wykazaniu niezasadności powództwa

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że nie tylko jesteśmy w stanie, ale po prostu to robimy, czyli wykazujemy w sądach w całej Polsce, niezasadność podnoszonych przeciwko naszym Klientom powództw. Nie ma tutaj znaczenia kto pozywa. Jeżeli po analizie dokumentów stwierdzimy, że roszczenie jest nienależne pozywającemu, wówczas zgodnie z obowiązującym prawem będziemy bronili pozwanego. I musimy przyznać, że nasza skuteczność jest tutaj bardzo wysoka. Jesteśmy dumni, że mieści się ona między 70 a 80%.

Dlatego jeżeli zostałeś pozwany, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej, a my powiemy jakie masz szanse na to, aby sąd oddalił lub ograniczył powództwo. Jeśli takowe będą, a Ty zdecydujesz się na współpracę z nami, zrobimy wszystko, aby wykazać w sądzie, że nie jesteś dłużnikiem.

Bronimy w sprawie z powództwa Svea

Pełnomocnik naszej Klientki we wniesionych do sądu pismach procesowych, podniósł trafne zarzuty, które wykazywały niezasadność powództwa. Ponownie skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Svea. Sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego, a my oddłużyliśmy Panią Magdaleną na ponad 6.500,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

bronimy w sprawie z powództwa Svea