Money Man, czyli platforma pożyczkowa, która udziela chwilówek online, może i jest skrojona na potrzeby Klienta, ale zapewne nie tego, który ledwo sobie radzi lub stracił kontrolę nad finansami. A do tego przedłużenia, które zdecydowanie podnoszą całkowity koszt finansowania, dla wielu spłata okazuje się nie do przeskoczenia. Wówczas w przypadku, kiedy sprawa trafia do sądu, tak jak stało się w przypadku Pana Marka, jedynie specjalistyczna pomoc w oddłużaniu może zaradzić poważnym kłopotom. Mecenasi z naszej kancelarii oddłużyli naszego Klienta na 3.189,33 zł. Powództwo wniesione przez ID Finanse właśnie w takiej kwocie nie zasługiwało na uwzględnienie. Kolejna pożyczka w sądzie miała swój szczęśliwy finał, a powództwo upadło w całości.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.189,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Możesz być pewny, że nie podejmiemy żadnej decyzji w związku z oddłużaniem, bez konsultacji z Tobą

Są sprawy, w których mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej po dokonaniu szczegółowej analizy dokumentów, biorą pod uwagę różne rozwiązania. Sumujemy wszystkie za i przeciw, wybierając takie, które w naszej ocenie okaże się najkorzystniejsze dla zadłużonego. Oczywiście każdą naszą decyzję konsultujemy z Klientem, ponieważ musi być poinformowany o naszym planie oddłużania i to wyłącznie on podejmie decyzję, czy wyraża zgodę na zaproponowane przez nas rozwiązanie. Jak to się mówi: ”Nic o nas, bez nas”. Hołdujemy tej zasadzie niezmiennie od lat, gdyż nie wyobrażamy sobie inaczej naszej współpracy. Nie ma opcji, abyśmy mogli działać bez uzyskania zgody od osoby najbardziej zainteresowanej. W naszej pracy oddłużeniowej stawiamy na bardzo dobry przepływ informacji i wzajemną współpracę. Szacunek dla Klienta jest dla nas nadrzędną wartością.

Pożyczka w sądzie znów miała swój szczęśliwy finał

Po analizie pozwu i dokumentów dostarczonych przez naszego Klienta, podjęliśmy decyzję o obronie procesowej. Pan Marek zaakceptował takie rozwiązanie i jak widać nie może żałować swojej decyzji. Wykazaliśmy, że roszczenie ID Finance nie zasługiwało na uwzględnienie. Sąd wydał wyrok oddalający powództwo, a kolejna pożyczka w sądzie miała swój szczęśliwy final.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka w sądzie