Pożyczka Zylion w sądzie

Młode wirtualne pokolenie nie zdaje sobie sprawy, jakie konsekwencje wiążą się z zaciąganiem szybkich pożyczek online. Dopiero, kiedy nadchodzi czas spłaty zadłużenia, dociera do nich co się stało. Nasz Klient zaciągnięte zobowiązanie na platformie Zylion, spłacał jak tylko miał wolną gotówkę. W międzyczasie, z obawy przed sądem, dokonywał refinansowań, które i tak nie uchroniły go przed nakazem zapłaty. Dziś właśnie ta sprawa – pożyczka Zylion w sądzie. Po analizie dokumentów dostarczonych przez sąd, uznaliśmy, że jest bardzo duża szansa na oddalenie tego powództwa. I jak widać na zamieszczonym poniżej wyroku, nie pomyliliśmy się i tym razem. Sąd oddalił w całości powództwo Prosperial.

Powód: Prosperial Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.092,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie potrzeba wiele, aby zaciągnąć chwilówkę online

Te trzy słowa: „szybko, łatwo i przyjemnie” niosą za sobą ogromne konsekwencje, kiedy mają związek z pożyczaniem przez internet. Naprawdę znajdują one w tym przypadku zastosowania, czyli nawet w kilkanaście minut  możemy dostać gotówkę. Potem tylko nasze imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu i e-mail, a wszystko w miękkich kapciach i ulubionym fotelu. Jeszcze tylko przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza i dosłownie za chwilę, pieniądze są na naszym koncie. Zero jakichkolwiek dokumentów, biurokracji, zaświadczeń o dochodach. Jak widać naprawdę nie potrzeba wiele, aby korzystać z szybkich pożyczek online.

I to jest pułapka, w którą wpadają nasi Klienci. Łatwo przyszło, łatwo poszło, nikt nas o nic nie pyta, więc bierzemy następną. Potem budzimy się z kilkudziesięciotysięcznym, albo o dużo większym długiem, morderczą windykacją na i wizją komornika.

Pożyczka Zylion w sądzie

Nasz Klient w końcu zrozumiał w jakim znalazł się położeniu i zwrócił się o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej. Podjęliśmy sprawę, wnieśliśmy sprzeciw i dalsze zarzuty. Efekt naszych działań nie zaskoczył, powództwo upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka Zylion w sądzie

Telewizja Oddłużeniowa

x