Spółka ID Finance, która udziela szybkich pożyczek przez internet na platformie Money Man, wystąpiła na drogę sądową i uzyskała nakaz zapłaty. Pan Bogdan został pozwany o 3.017,75 zł. Oczywiście gdyby nie poszukał specjalistycznej pomocy prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej i poddałby sprawę walkowerem, musiałby zapłacić jeszcze koszty procesowe i odsetki za opóźnienie. A tak dzięki działaniom podjętym przez mecenasów z Portalu Dłużnika, może zapomnieć o długu, którego zapłaty domagało się od niego ID Finance. Masz długi w parabankach? Tobie też możemy pomóc!

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.017,75 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Osoby samotne częściej wpadają w długi

Mogłoby się wydawać, że osoby samotne mogą pozwolić sobie na wiele więcej niż te, które posiadają rodzinę. Jednak musimy sobie zdać sprawę z tego, że w tym przypadku do dyspozycji jest tylko jedna pensja, emerytura czy renta, która musi wystarczyć na wszystkie opłaty, jedzenie, ubranie, a jeszcze szczególnie w przypadku osób starszych, na spore wydatki związane z zakupem leków. To pokazuje, że wcale nie jest tak kolorowo jak by mogło się co niektórym wydawać. Możemy też to potwierdzić na podstawie naszego doświadczenia związanego z oddłużaniem. Bardzo często szukają u nas pomocy Ci, którym niestety nie wystarcza środków finansowych nawet na podstawowe potrzeby i aby przeżyć i zadbać o siebie, zmuszeni są do szukania dodatkowego finansowania. A takowe bez problemu otrzymają w instytucjach pozabankowych, które chętnie udzielają pożyczek, a potem jeszcze chętniej dochodzą ich w sądzie i na drodze egzekucji komorniczej w przypadku, kiedy pożyczkobiorca ma problemy ze spłatą. I nie broni się przed roszczeniem.

Długi w parabankach można pokonać

Dzięki profesjonalnej pomocy naszych ekspertów w oddłużaniu, Pan Bogdan może już uspokoić swoje skołatane nerwy i skupić się na powrocie do zdrowia. Skutecznie obroniliśmy mężczyznę przed pozwem ID Finance i już może nie bać się, że komornik zajmie mu emeryturę. Masz długi w parabankach? Tobie też możemy pomóc!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

długi w parabankach