W zdecydowanej większości prowadzonych przez nas spraw sądy wydają wyroki oddalające roszczenia w całości. Zdarzają się jednak też wyroki, w których zasądzono dopłatę do niespłaconego kapitału. Dziś kilka takich spraw. 

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 22.876,14 zł, 22.341,77 zł, 18.926,20 zł, 16.593,98 zł, 14,514,17 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono dopłatę do niespłaconego kapitału, oddalenie powództw w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Postępowanie a weksla jest trudniejsze do obrony w sądzie

Wielu zadłużonych dowiaduje się, że podpisało weksel w chwili, kiedy zostaje doręczony im przez sąd nakaz zapłaty wydany w postępowaniu nakazowym z weksla. Akceptując w pośpiechu swoim podpisem umowę pożyczki, nawet nie mieli świadomości, że znajdował się tam taki dokument. A trzeba wiedzieć, że może on posłużyć pozywającemu do zabezpieczania roszczenia z naszego majątku, jeszcze zanim w ogóle zacznie się normalne postępowanie sądowe. Dlatego, aby do tego nie dopuścić, należy w takich przypadkach skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Tylko mecenasi bardzo dobrze znający specyfikę tego typu postępowań, będą widzieli co należy zrobić, aby uchronić pozwanego przed konsekwencjami nakazu z weksla. Także samo wniesienie zarzutów nie jest już takie proste jak w postępowaniu upominawczym.

Zostałeś pozwany z weksla? Po pierwsze nie stawiaj się na przegranej pozycji, ponieważ ze specjalistyczną pomocą w oddłużaniu, naprawdę możesz dużo zdziałać. Eksperci z Portalu Dłużnika są do twojej dyspozycji.

W poniższych sprawach zasądzono dopłatę do niespłacone kapitału

Jak znaczącą rolę ma specjalistyczna pomoc prawna w procesach wekslowych, przekonali się nasi Klienci. Dzięki naszym profesjonalnym działaniom z dochodzonych kwot zaoszczędzili bardzo dużo pieniędzy. W poniższych sprawach zasądzono dopłatę do niespłaconego kapitału.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zasądzono dopłatę do niespłaconego kapitału