Masz problem ze spłata pożyczki w Profi Credit? A może właśnie odebrałeś pozew firmy pożyczkowej? W obu przypadkach zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią oddłużeniową. Już wielu zadłużonych przekonało się, że możemy skutecznie pomóc w sprawach z tym parabankiem, tak jak zrobiliśmy to w przypadku Pani Bożeny i Pana Janusza. Dzięki naszym specjalistom oba roszczenia upadły w całości w sądach.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.751,68 zł; 5.173,65 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pozew firmy pożyczkowej

Spłacasz miesiącami a nawet latami zaciągniętą w parabanku pożyczkę i z chwilą, kiedy zostałeś pozwany widzisz, że kwota widniejąca na nakazie zapłaty wydanym przez sąd znacznie przekracza to co otrzymałeś? Musisz zdać sobie sprawę, że tak nie powinno być. Nie musisz wiedzieć dlaczego tak się dzieje i nie obwiniaj się z tego powodu. To tak działa, że wierzyciel obciąża Cię dodatkowymi kosztami, których w ogóle nie powinno być. Nie znasz się przecież na tym i nie możesz mieć sam do siebie pretensji i zadręczać się z tego powodu. Fakt, popełniłeś błąd sięgając po pieniądze w instytucji pozabankowej, lecz musisz wiedzieć, że nie oznacza to dla Ciebie końca sprawy i nie musi skończyć się spotkaniem z komornikiem.

Jeżeli zwrócisz się o pomoc prawną do specjalistów w oddłużaniu, zyskasz pewność, że twoja sytuacja zostanie właściwie przeanalizowana i oceniona. Przedstawimy Ci realne szanse na zaradzenie problemowi.

Wygrywamy z Profi Credit

Nasi Klienci po konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej dowiedzieli się, że to co zapłacili Profi Credit zaspokoiło roszczenia wierzyciela. Za naszą radą podjęli decyzję, że najlepszym wyjściem w tych sytuacjach będzie pójście w proces. A, że rzadko się mylimy, więc i tym razem sprawy zakończyły się wygranymi. Pamiętaj! Dostałeś pozew firmy pożyczkowej? Broń się bo warto!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew firmy pożyczkowej

Pozew firmy pożyczkowej