• Home
  • Aktualności
  • Niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału w sprawach Profi Credit

Niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału w sprawach Profi Credit

Nawet ciągłe modyfikowanie przez Profi Credit umów pożyczkowych, nie jest w stanie ukryć naliczanych konsumentów niezasadnych kosztów udzielanego finansowania. To właśnie te opłaty są podstawą do obrony przed wysokimi pozwami na podstawie, których sądy wydają najczęściej nakazy zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. I tym razem skutecznie wykazaliśmy bezzasadność dochodzonych kwot. Po wydanych przez sądy wyrokach, naszym Klientom zostały do zapłaty dosłownie niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału.

Powód: Profi Credit Polska
Wartość przedmiotu sporu: 6.876,79 zł, 5.160,40 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty w wysokości 133,87 zł i 572,72 zł, oddalenia w pozostałym zakresie

Każda ze stron chce wygrać proces

Oczywistym jest, że składając pozew w sądzie chcemy odzyskać od dłużnika pieniądze. Wszak taki jest cel tej czynności. Robią to wierzyciele pozywając dłużników, a także mecenasi z Portalu Dłużnika, którzy także w sądzie domagają się zwrotów za nienależnie pobrane od naszych Klientów pieniądze. Zasadą kierująca pozywającym powinna być należność roszczenia.

Tylko takie może spotkać się z właściwą oceną sądu i wydaniem korzystnego wyroku. W innych przypadkach, kiedy pozwy są palcem po wodzie pisane, czy dochodzone kwoty zupełnie oderwane od rzeczywistości, powództwa w zasadzie z góry skazane są na oddalenie jeżeli nie w całości, to w tej niezasadnej części. Dlatego w tym wszystkim najważniejsze będą twarde, niepodważalne i właściwie uargumentowane dowody, które przedstawimy na poparcie naszego stanowiska czy to pozywając czy broniąc się. Ich wartość nie podlega żadnej dyskusji i jest decydująca dla wyniku sporu.

Niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału

W kolejnych dwóch sprawach z Profi Credit sądy wydały jakże korzystne wyroki dla naszych Klientów. W obu zostały zasądzone niewielkie dopłaty do kapitału, a w pozostałym zakresie powództwo upadło na co poniżej przedstawiamy kolejne dowody w postaci wyroków niezawisłych sądów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału

Niewielkie dopłaty do niespłaconego kapitału