Niespłacona pożyczka zaciągnięta na platformie Filarum ląduje w końcu u wierzyciela wtórnego Nowa Mispra Capital. Kiedy Pani Beata kontaktuje się z Biurem Obsługi Klienta kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika jest przerażona, a w ręku trzyma nakaz zapłaty Nowa Mispra Capital. To pierwszy nakaz zapłaty, który odebrała z sądu. Na szczęście zwróciła się o pomoc do naszych specjalistów, a my doprowadziliśmy do oddalenia przez sąd roszczenia w całości. Dziś wyrok w tej sprawie.

Powód: Nowa Mispra Capital Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.808,30 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak kosztów procesu, brak odsetek

Zawsze obieramy kierunek najkorzystniejszy dla dłużnika

Od wielu lat Portal Dłużnika zajmuje się oddłużaniem rodaków. W związku z tym, mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. I my uczyliśmy się na błędach, doskonaląc nasze metody pracy z miesiąca na miesiąc. Teraz bez kozery możemy nazwać siebie specjalistami w tej dziedzinie. Wiemy, że dużo sporów o zapłatę można wygrać w sądzie i oddalić roszczenie powoda w całości lub ograniczyć jego wysokość i dzięki temu całkowicie zniwelować odsetki i koszty procesu lub dużo na nich zaoszczędzić. Szukając u nas pomocy w oddłużaniu, musicie sobie Państwo zdawać sprawę, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Bardzo dokładnie analizujemy dokumenty mające związek z konkretną sprawą i ustalamy najlepszy dla niej plan działania. W zależności od tego co właśnie zastaniemy we wcześniej wspomnianych dokumentach, idziemy w proces lub w negocjacje. Zawsze obieramy kierunek, który będzie najbardziej korzystny dla dłużnika.

Nakaz zapłaty Nowa Mispra Capital

Każdy kto wpadł w długi i nieważne czy będzie to spirala zadłużenia, czy też pojedynczy epizod w tej sferze, może liczyć na naszą specjalistyczna pomoc. Nasi eksperci w oddłużaniu zrobią wszystko, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Przekonała się o tym nasza Klientka. Odebrała nakaz zapłaty Nowa Mispra Capital a my zajęliśmy się resztą.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty Nowa Mispra Capital