Dzisiaj przed Państwem dwie duże sprawy z Profi Credit. Kwoty dochodzone od naszych Klientów przez firmę pożyczkową były już dużego kalibru. Pomimo, że mamy za sobą wiele wygranych sporów z tym podmiotem, jednak zawsze do każdej nowej podchodzimy jakby była naszą pierwszą. Ponownie skutecznie wykazaliśmy bezzasadność wnoszonych roszczeń. Różne sądy w obu sprawach zajęły to samo stanowisko, oddalając powództwa Profi Credit w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 37.464,39 zł, 18.457,99 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak kosztów procesu, brak odsetek

Portal Dłużnika może się poszczycić wysoką skutecznością w oddłużaniu

Czasami spotykając się w sądzie z pozywającymi, odnosimy nieodparte wrażenie, że ci wnosząc pozwy o zapłatę, lecą dosłownie po kolei, pozywając dłużników przesuwając palcem po swojej liście osób do pozwania. Nie zastanawiają się czy te roszczenia mają sens i czy są w ogóle zasadne. Wiemy doskonale, że liczą na ich bierność, ale coraz częściej spotykają się ze sprzeciwem z ich strony. Ci szukają pomocy w kancelarii prawnej Portal Dłużnika specjalizującej się w oddłużaniu, a nasi prawnicy skutecznie wykazują niezasadność całych powództw lub zdecydowanie je ograniczają. Oczywiście, że nie mamy 100% skuteczności, ale ta na poziomie 80% jest bardzo satysfakcjonująca dla nas i naszych Klientów.

Dzisiejsze powództwa Profi Credit oddalone w całości

Cieszymy się razem z naszymi Klientami, patrząc na wyroki wydane przez sądy w prowadzonych przez naszych mecenasów z Portalu Dłużnika. W obu przypadkach powództwa Profi Credit zostały oddalone w całości. Jeżeli pozywający nie zaskarży wydanych orzeczeń, Pani Wanda i Pan Krystian będą mogli skreślić ze swojej listy duże długi. A jeżeli będzie apelacja, my oczywiście nie pozostaniemy bierni i będziemy bronili swojego stanowiska w II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Powództwa Profi Credit

Powództwa Profi Credit