Kolejny raz DeltaWise przegrywa apelację po niekorzystnym wyroku sądu I instancji. Tym samym wielomiesięczny stres naszego Klienta dobiegł końca, sprawa jest zakończona i prawomocnie osądzona. Szkoda tylko, że musiało to wszystko trwać tak długo. 

Powód: DeltaWise OU
Wartość przedmiotu sporu: 2.254,86 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dług długowi nierówny i dlatego powinien być poddany analizie przez specjalistów w oddłużaniu

Pisząc, że dług długowi nierówny nie zawsze mamy na myśli wysokość długu. Dzisiaj nie o tę kwestię nam chodzi. Bardziej chcemy skupić się na zasadności tych długów nie zagłębiając się w cyfry, ponieważ wiemy z doświadczenia zdobytego podczas oddłużania tysięcy naszych rodaków, że dla jednego 2000 zł będą stanowiły problem, a dla drugiego będzie to znacznie wyższa kwota.

Wróćmy zatem do zasadności roszczeń i pozwów o zapłatę wnoszonych przez wierzycieli. Jak można się przekonać w wielu przypadkach są one w całości lub w części nienależne pozywającym. Tylko analiza dokumentów dokonana przez naszych mecenasów z Portalu Dłużnika, da Państwu pewność jak jest naprawdę z Waszymi długami. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej, a przekonacie się, że Wasze długi nie są tak wielkie jak myśleliście.

DeltaWise przegrywa apelację

Nie będziemy ukrywali, że jedne sprawy są bardzie emocjonujące, a na zakończenie innych czekamy w zasadzie w spokoju. Nie inaczej było w prezentowanym dzisiaj sporze z DeltaWise, gdzie broniliśmy naszego Klienta przed roszczeniem wierzyciela wtórnego. Jak widać okazało się ono w całości niezasadne co potwierdziły wydane wyroki w sądach obu instancji. Orzeczenie wydane przez sąd okręgowy definitywnie zamyka sprawę tego długu. Po prostu już go nie ma. DeltaWise przegrywa apelację.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

DeltaWise przegrywa apelację