Wypowiedzenie umowy w Skok Stefczyka

Nie bójmy się podejmować rozmów z wierzycielem w chwili, kiedy mamy trudności z terminowym regulowaniem zaciągniętej pożyczki. Wypowiedzenie umowy w Skok Stefczyka także nie oznacza końca świata, ani też komornika. Naszemu Klientowi zależało, aby „dogadać” raty w wysokości maksymalnie 800 zł, ponieważ na tyle go będzie stać. Jak widać udało się nam uzyskać restrukturyzację na poziomie 730 zł miesięcznej raty. Teraz już ani poręczyciel, ani Pan Tomasz nie muszą się obawiać, że sprawa tego zobowiązania przybierze niebezpieczny obrót. 

Wierzyciel: Kasa Stefczyka
Wartość przedmiotu sporu: 55.261,15 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Restrukturyzacja umowy pożyczkowej

Nie bój się podejmować dialogu z Twoim wierzycielem

Proszę Państwa, kiedy macie problemy z terminowym regulowaniem rat, nie bójcie się podejmowania rozmów z wierzycielem. Jemu przecież także zależy na odzyskaniu pieniędzy. Wiemy z własnego doświadczenia, że niejednokrotnie zawarcie porozumienia nie jest takie proste więc najrozsądniejszym wyjściem będzie poszukanie pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej. Negocjacje z wierzycielami są tym w czym się także specjalizujemy i doskonale wiemy jak podejść do tego tematu. Nie jest to częste, ale zdarza się i nam, że rozmowy kończą się fiaskiem. Na szczęście nie są to pojedyncze przypadki i w zdecydowanej większości doprowadzamy do podpisania przez naszych Klientów korzystnej dla nich umowy ugody.

Wypowiedzenie umowy w Skok Stefczyka

Restrukturyzacja zawartej wcześniej umowy z pożyczkodawcą, jest często jedyną szansą dla konsumenta umożliwiającą mu spłatę zaciągniętego zobowiązania i uniknięcia egzekucji komorniczej. W sprawie naszego Klienta nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika robili wszystko, aby wynegocjować dla niego jak najkorzystniejsze warunki spłaty. Profesjonalizm w prowadzeniu tego typu rozmów, ponownie przyniosło bardzo dobre rezultaty. Wypowiedzenie umowy w Skok Stefczyka nie będzie w tym przypadku skutkowało skierowaniem sprawy do sądu i dalej do komornika.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedzenie umowy w Skok Stefczyka

Telewizja Oddłużeniowa

x