Błędy w cesji do Eques Debitum

Pani Elżbieta dowiedziała się o naszej działalności oddłużeniowej z internetu. Na początku radziła się na jednym z for internetowych, ale z chwilą odebrania wydanego przez sąd nakazu zapłaty na rzecz Eques Debitum trafiła do nas już jako Klientka. Analizując dokumenty z sądu zwróciliśmy uwagę na błędy w cesji do Eques Debitum. Ponadto kwota dochodzona od naszej Klientki w żaden sposób nie chciała się zgodzić. Wnieśliśmy więc sprzeciw, a kiedy przyszedł na to czas rozszerzyliśmy stanowisko procesowe. I proszę jaki uzyskaliśmy wynik. Sąd oddalił w całości powództwo funduszu sekurytyzacyjnego Eques Debitum obciążając powoda kosztami procesu.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.628,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika

Portal Dłużnika to nic innego, jak duża kancelaria prawna z Łodzi specjalizująca się przede wszystkim w oddłużaniu osób fizycznych. Od kilkunastu lat zajmujemy się tylko tą jedną dziedziną nie podejmując spraw rozwodowych, karnych, o zasiedzenie, czy spadkowych. Staramy się specjalizować w tym w czym jesteśmy najlepsi, czyli oddłużaniu. Efekty naszych działań, bo przecież Klient kancelarii prawnej szuka skuteczności i profesjonalizmu, możecie Państwo każdego dnia śledzić na naszej stronie internetowej i prowadzonym przez nas blogu.

Błędy w cesji do Eques Debitum

Fundusz Eques Debitum przejął na drodze cesji dług Pani Elżbiety od jednej z firm udzielającej pożyczek pozabankowych, a mecenasi z Portalu Dłużnika po raz kolejny udowodnili znajomość tematu oddłużania. Nasi specjaliści wiedzą, kompetencjami, umiejętnościami i doświadczeniem pozbawili wierzyciela wtórnego złudzeń. Od początku staliśmy na stanowisku, że roszczenie jest niezasadne, ale powód twierdził inaczej. W dodatku wykazaliśmy błędy w cesji do Eques Debitum. Niestety, ale dla Funduszu ten spór nie zakończył się pomyślnie. Powództwo zostało przez sąd oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Błędy w cesji do Eques Debitum

Telewizja Oddłużeniowa

x