Fundusz Debito pozwał naszego Klienta

Sen z powiek spędzają dłużnikom pozwy od funduszy sekurytyzacyjnych. Potrafią  z ich życia zrobić prawdziwy thriller. Napięcie rośnie z dnia na dzień, kiedy to niespodziewanie odbierają przesyłkę z sądu a w niej nakaz zapłaty od instytucji, o której nigdy nie słyszeli. Dla nas specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, nie jest to nic zaskakującego, ale dla osób nie zajmujących się tematem długów bywa powodem do dodatkowego stresu. Tym razem to fundusz Debito pozwał naszego Klienta. Dopiero telefon do naszego Biura Obsługi Klienta pozwolił zrozumieć sytuację. Kiedy mężczyzna podpisał z naszą kancelarią umowę i udzielił nam pełnomocnictwa mogliśmy reprezentować go w sporze z wierzycielem wtórnym. Wynik nie jest dla nas zaskoczeniem, ponieważ na taki właśnie wyrok liczyliśmy. Sąd wydał orzeczenie oddalające powództwo Debito NSFIZ w całości.

Powód: Debito NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 5.236,47 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Telefon do naszego Biura Obsługi Klienta rozwieje wątpliwości i pomoże podjąć decyzję o oddłużaniu

Już jakiś czas temu powołaliśmy do życia Biuro Obsługi Klienta. Staramy się robić wszystko, aby usprawniać naszą pracę i przede wszystkim umożliwić coraz większej liczbie zadłużonych szukających specjalistycznej pomocy, na sprawny kontakt z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika. To jest właśnie miejsce, gdzie nasi pracownicy wyjaśnią Państwu na jakich zasadach pracujemy. Pomogą też znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Portal Dłużnika to największa i najdłużej działająca w Polsce kancelaria oddłużeniowa, która ukierunkowała swoją pracę na oddłużanie. Nie zajmujemy się niczym innym, ponieważ postanowiliśmy skupić się tylko na tym aspekcie i robić to co potrafimy najlepiej.

Fundusz Debito pozwał naszego Klienta

Większość z zadłużonych biorąc chwilówkę w firmie pożyczkowej było pewnych, że na spokojnie będą w stanie spłacić ją w terminie. Potem wydarzyło się coś, co sprawiło, że wydawałoby się, dobrze ułożony plan rozsypał się w proch. Wpadliście w długi i nie możecie z nich wyjść? Zostaliście pozwani przez Debito czy inny podmiot i nie macie pojęcia co robić? Skontaktujcie się z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika, tak jak zrobił to Pan Dariusz, a może okazać się, że nie zapłacicie powodowi ani grosza. Tak właśnie stało się w prezentowanej dzisiaj sprawie. Fundusz Debito pozwał naszego Klienta, ale dzięki ich umiejętnościom i trafnym zarzutom sąd oddalił powództwo Debito w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz Debito pozwał naszego Klienta