Apelacja Nobiles 2 oddalona w całości

Nobiles 2 nie pogodził się z porażką w sądzie I instancji i wniósł apelację. Teraz musi przełknąć gorzka pigułkę, ponieważ nie dostanie pieniędzy od naszego Klienta. Prawnicy z Portalu Dłużnika specjalizujący się w oddłużaniu postarali się o to, aby przedstawić w obu instancjach tak merytoryczną argumentację, która nie pozostawiła wątpliwości kto ma rację. Ponownie nasze profesjonalne podejście do sprawy o dług, zaowocowało jakże pięknym zakończeniem. Wyrok sądu II instancji ucina raz na zawsze temat roszczenia Nobiles wobec Pana Adama. Apelacja Nobiles 2 została oddalona w całości.

Wierzyciel: P.U.H. Nobiles 2 s.c.
Wysokość długu: ok. 5.000,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja Nobiles 2 oddalona w całości

Dłużnicy często mają swoich aniołów

Pracując tyle lat z dłużnikami, prawnicy z Portalu Dłużnika doskonale wiedzą jak wygląda ich życie. Jest ono jednym wielkim pasmem udręki, okupionej strachem, lękiem o każdy następny dzień. Życiem w biedzie i obawie przed odrzuceniem przez środowisko, w którym żyją. W takiej sytuacji nie ma nic gorszego niż samotność, która jeszcze potęguję poczucie bezradności i bezsilności.

Nie należy do rzadkości sytuacja, że jako pierwsi kontaktują się z nasza kancelarią prawną Portal Dłużnika nie sami zadłużeniu, tylko osoby z rodziny czy nawet zatroskani dobrzy znajomi. Nazywamy ich aniołami, bo to właśnie dzięki nim w końcu na światło dzienne wychodzą problemy finansowe bliskich im osób. Wiemy, że najtrudniej jest wyrwać się z marazmu w jaki wpędziła nas windykacja i rosnące zadłużenie. Chęć walki, obrony wtedy jest znikoma i dlatego tak cennym jest fakt, że możemy liczyć na inne osoby.

Oczywiście chcemy zaznaczyć, że osoby nie mające bezpośredniego związku z konkretnym długiem, nie mają prawa w żaden sposób decydować za dłużnika. One dają impuls do działania, motywując go. Decyzję co do rozwiązania problemu musi podjąć uwikłana w długi osoba. To jej stanowisko jest wiążące dla naszych specjalistów.

Apelacja Nobiles 2 oddalona w całości

Jednym z wyników prowadzonego kompleksowego oddłużania Pana Adama jest apelacja Nobiles 2 oddalona w całości. Wierzyciel nie zgodził się z wyrokiem oddalającym powództwo w całości wydanym przez sąd rejonowy i łudził się, że apelacja zadziała na jego korzyść. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika walczyli jak lwy do końca i jak można zobaczyć na zamieszczonym poniżej wyroku z sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Nobiles 2