Fundusz Prokura przegrał w sądzie 11000

Kancelaria Prawna Exire, która od wielu lat specjalizuje się w oddłużaniu. To miejsce stworzone dla osób, które z różnych powodów wpadły w tarapaty finansowe i potrzebują pomocy, aby z nich wybrnąć. Wierzyciel może uzyskać nakaz zapłaty po wcześniejszym złożeniu pozwu o zapłatę do E-sądu lud sądu rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania dłużnika. Tak właśnie zaczęła się kolejna sprawa, którą Fundusz Prokura przegrał w sądzie. 

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: ok. 11.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Portal Dłużnika to kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu

Portal Dłużnika to strona Kancelarii Prawnej Exire skupiającej swoją działalność na sprawach związanymi z długami. Naszą kadrę stanowią wysoce wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w tak trudnej dziedzinie jaką jest oddłużanie. Zajmujemy się tym problemem kompleksowo. Negocjujemy z wierzycielami ugody. Prowadzimy oddłużanie związane z zaciągniętymi zobowiązaniami finansowymi w firmach pożyczkowych i bankach. Prowadzimy sprawy sądowe, a także te związane z upadłością konsumencką. Jak widać wachlarz usług, które możemy zaproponować dłużnikom jest bardzo szeroki i obejmuje wszystkie sfery działalności mającej na celu wyprowadzenie konkretnej osoby z długów. Nie ma u nas zwyczaju, jak w niektórych kancelariach oddłużeniowych, że piszemy sprzeciw od nakazu zapłaty i dalej pozostawiamy pozwanego samemu sobie. Jeżeli nasi mecenasi podejmują się konkretnego zadania, doprowadzają je do końca, nawet jeżeli miałoby to oznaczać walkę w sądzie II instancji. Nie należymy do tych, którzy zostawiają niedokończone sprawy. Zawsze dajemy z siebie wszystko i walczymy o dobro zadłużonej osoby.

Portal Dłużnika to kancelaria prawna o wyrobionej renomie na rynku oddłużeniowym, mogąca się poszczycić tysiącami wygranych dla swoich Klientów spraw. Tysiącami zamkniętych sukcesem negocjacji, które przecież są tak znaczące w prowadzonym procesie oddłużania. Mamy też swoje porażki, których się nie wstydzimy. Traktujemy je bardzo osobiście i wyciągamy z nich wnioski. Ale trzeba patrzeć realnie i mieć świadomość, że niestety nie wszystko uda się wygrać w sądzie, czy wynegocjować.

Fundusz Prokura przegrał w sądzie 11000 zł

Tym razem sprawa z powództwa Prokura zakończyła się tak jak chcieliśmy. Fundusz Prokura przegrał w sądzie sprawę na 11000 zł.

Inna wygrana sprawa z Funduszem Prokura:

Pozew Prokura NSFIZ i kolejny sukces

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fundusz Prokura przegrał w sądzie

Telewizja Oddłużeniowa

x