Wygrana z Kredyt Inkaso

Wygrana z Kredyt Inkaso

Co robić, kiedy płacimy i płacimy, a wierzycielowi ciągle mało i w końcu pozbywa się naszego rzekomego długu i sprzedaje go innemu podmiotowi? Nasi prawnicy mają na to pytanie tylko jedną odpowiedź. Należy skontaktować się z Portalem Dłużnika, czyli naszą kancelarią prawną specjalizującą się w oddłużaniu. To właśnie nam postanowiła zaufać Pani Alina, kiedy została pozwana przez Kredyt Inkaso o 2000 zł. Dziś na naszym Portalu Dłużnika kolejna wygrana z Kredyt Inkaso.

Wierzyciel: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wysokość długu: ok. 2.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przemyśl to dokładnie, zanim weźmiesz pożyczkę

Jeżeli jeszcze nie jesteś dłużnikiem, więc zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, pomyśl czy będziesz w stanie je spłacić. Zadaj sobie chociaż te dwa pytania: Czy na pewno potrzebujesz tych pieniędzy? A może poradzisz sobie w inny sposób? Każda decyzja o wzięciu pożyczki powinna być dogłębnie przemyślana, a tym bardziej, kiedy chcesz skorzystać z usług instytucji pozabankowych. Firmy te cechuje to, że bardzo chętnie udzielają pożyczek osobom, które nie mogą liczyć na kredyt w banku, ponieważ nie mają zdolności kredytowej. Koszty takich zobowiązań są bardzo wysokie, często przekraczające nawet kilkakrotnie sumę otrzymanej pożyczki. A pożyczkodawca będzie domagał się zwrotu całości. Kiedy zaczną się problemy ze spłatą, nie zawaha się użyć wszelkich sposobów, aby zmusić dłużnika do płacenia. Bez skrupułów będzie prowadził brutalną, wykańczającą dłużnika windykację. W końcu wniesie do sądu pozew o zapłatę. A jeżeli pozwany nie będzie się bronił, doprowadzi do egzekucji komorniczej i nie zawaha się, żeby zabrać cały dorobek twojego życia.

Wygrana z Kredyt Inkaso

Pani Alina nie mogła podjąć lepszej decyzji niż  poszukanie pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Na dzień dzisiejszy już kilka pozytywnie zakończonych spraw jest za nami, a teraz kolejna wygrana. Kredyt Inkaso przegrał w sądzie, a my krok za krokiem idziemy z naszą Klientkę do wolności, do życia bez długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z Kredyt Inkaso

Wygrana z Kredyt Inkaso