Dostępność form kredytowania sprawia, że większość Polaków korzysta z różnego rodzaju kredytów i pożyczek. Łatwość ich zaciągania leży u podstaw problemów z wpadaniem w długi. Niestety są one zmorą naszego społeczeństwa. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, aż boją się myśleć ilu jest dłużników, którzy nie bronią się przed roszczeniami firm pożyczkowych i płacą nienależne im pieniądze karmiąc chimerę. W prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Profi Credit, Pan Radosław i Pani Wiesława nie chcieli zostawić spraw swojemu biegowi i postanowili skorzystać z pomocy specjalistów z naszej Kancelarii Prawnej Exire. Czy, aby na pewno niespłacone pożyczki w Profi Credit były niespłacone? Odpowiedź niżej.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 19.000,00 zł, 8.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości

Długi mogą dopaść każdego z nas

Obalamy mit, że w długi mogą wpaść tylko nieudacznicy życiowi, ludzie z marginesu społecznego, czy prowadzący działalność gospodarczą. Niektórzy biorąc kredyt na przykład na budowę domu, czy rozkręcenie biznesu, najnormalniej przecenili swoje możliwości, nie trafili w rynek lub zadziało się coś nieprzewidzianego co zmieniło ich sytuację finansową. Najczęściej była to utrata pracy, zmiana wysokości wynagrodzenia, problemy zdrowotne uniemożliwiające zarobkowanie czy rozwód, który bardzo często jest przyczyną wpadania w długi.

W kłopoty finansowe może wplątać się naprawdę każdy. Niekiedy wystarczy, że człowiek podejmie jedną złą decyzję, przez którą trafia w pułapkę zadłużenia i nie może się z niej wydostać. Rosnące należności mogą prowadzić do wielu negatywnych skutków, więc zdecydowanie nie warto zamiatać problemów pod dywan.

Czy aby na pewno niespłacone pożyczki w Profi Credit?

W każdej sytuacji związanej z długami specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika będą w stanie Państwu pomóc. Bywa, że wystarczy po prostu porada, ale w zdecydowanej większości okazuje się, że trzeba się bronić w sądzie przed nakazami zapłaty. To czy są one zasadne czy nie zostawcie już Państwo ocenie naszym profesjonalistom. W prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Profi Credit, wykazaliśmy niezasadność dochodzonych nakazami zapłaty pieniędzy. Od początku mieliśmy duże wątpliwości, czy aby na pewno chodzi o niespłacone pożyczki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

niespłacone pożyczki w Profi Credit

niespłacone pożyczki w Profi Credit

niespłacone pożyczki w Profi Credit

niespłacone pożyczki w Profi Credit