Jak skorzystać z pomocy w oddłużaniu oferowanej przez naszych specjalistów? Należy przede wszystkim skontaktować się z naszym Biurem Obsług Klienta. Dokładnie tak samo zrobiła Pani Kamila, a my ponownie spotkaliśmy się w sądzie z Profi Credit i ponownie wykazaliśmy, że firma dochodziła nakazem zapłaty wydanym w postępowaniu nakazowym z weksla nienależnego roszczenia. Wnieśliśmy zarzuty i wdaliśmy się w spór. Sąd podzielił nasze stanowisko, wydając wyrok oddalający w całości roszczenie Profi Credit i obciążające powoda kosztami procesu.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 19.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jak skorzystać z pomocy w oddłużaniu prawników z Portalu Dłużnika?

Tych, którzy śledzą stronę naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, chyba nie musimy przekonywać o swojej skuteczności i profesjonalnemu podejściu do problemu długów. Jesteśmy przekonywani, że zarobki rosną, poziom życia w naszym kraju się podnosi, rodziny i najubożsi wspierani są dodatkami socjalnymi, a zadłużonych wciąż przybywa. I ten wzrost jej przerażający. Kiedy jeszcze kilka lat temu kontaktowało się z nami kilka, maksymalnie kilkanaście osób dziennie, to teraz nasze Biuro Obsługi Klienta bezustannie odbiera telefony, e-maile od zadłużonych proszących o pomoc, idące w dziesiątki a czasami nawet w setki.

Ciągle udoskonalmy nasz system pracy i poszerzamy kadrę specjalistów. A wszystko po to, aby nikt z szukających pomocy w oddłużaniu nie zastał odprawiony z kwitkiem lub nie musiał czekać na odległe terminy konsultacji prawnej. Wiemy, że w tych sprawach czas jest bardzo ważny i często od szybkiej reakcji zależy powodzenie.

Kancelaria Prawna Exire pomaga dłużnikom  z całej Polski i umożliwia nawiązanie współpracy na wiele różnych sposobów. Wizyta bezpośrednia w naszej siedzibie w Łodzi, list tradycyjny, telefon, e-mail, czy formularz kontaktowy na stronie Portal Dłużnika, to wszystko po to, abyście Państwo w potrzebie mogli wybrać najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często dojazd na bezpośrednie spotkanie jest niemożliwy, dlatego umożliwiamy wiele sposobów komunikacji z naszymi specjalistami w oddłużaniu.

Profi Credit przegrywa w sądzie

Masz problem z wierzycielem? Zostałeś pozwany, odebrałeś nakaz zapłaty? Nie wiesz jak uporać się z rosnącym zadłużeniem? Skontaktuj się ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika tak jak Pani Kamila, gdzie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak skorzystać z pomocy w oddłużaniu

Jak skorzystać z pomocy w oddłużaniu