Kolejna wygrana z RRM Limited

Kolejna wygrana z RRM Limited

Dziś kolejna wygrana z RRM Limited. Podmiot wtórny przejął dług i skierował sprawę do sądu! Przyjęliśmy sprawę, wdaliśmy się w spór i ponownie wygraliśmy!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Wezwanie do zwrotu opłat za refinansowanie

„Przeczytałem jakiś czas temu na waszej stronie, że refinansowania powinny zostać zaliczone na poczet spłaty pożyczki. Więc usiadłem, zliczyłem wszystko dokładnie i napisałem reklamację do przeksięgowania tych wpłat jako spłatę mojego zobowiązania. Otrzymałem pocztą list, w którym piszą, że nie mam racji, że wszystko jest przez nich robione zgodnie z prawem i w ogóle nie wiedzą o co mi chodzi! Chciałem się dowiedzieć, kto tu właściwie ma rację?! Ja czy parabank?!” – tymi słowami nawiązał kontakt z naszą Kancelarią Pan Jakub, pisząc w formularzu kontaktowym na stronie Portal Dłużnika.

Konsultacja prawna – od tego zaczynamy oddłużanie

Został ustalony termin konsultacji a prawnik poprosił, aby mężczyzna przyniósł wszystkie dokumenty jakie są w jego posiadaniu i mają związek z tą sprawą. Kiedy Pan Jakub przyszedł na spotkanie mecenas zaczął wyjaśniać czym są refinansowania i czym się różnią od przedłużeń. Wiemy, że wiele osób myśli, że jest to ta sama rzecz, ale niestety te opcje zdecydowanie różnią się od siebie. Chociaż ich zadanie jest takie samo, czyli odroczenie terminu spłaty całego zobowiązania. Procedura w obydwu przypadkach jest inna. Kiedy w 2016 roku weszła ustawa antylichwiarska, Ministerstwo Finansów chciało ukrócić nagminnie stosowany przez firmy pożyczkowe proceder, związany z naliczaniem bajońskich kwot, przede wszystkim kosztów pozaodsetkowych. I wtedy parabanki zaczęły odchodzić od dotychczas stosowanych przedłużeń, na rzecz wymyślonych refinansowań, których celem było sprytne maskowanie tych niedozwolonych kosztów.

Kolejna wygrana z RRM Limited

Mamy dla Państwa następną wygraną z podmiotem wtórnym. Przypominamy, że mimo cesji, wszystkie wpłaty dokonywane na rzecz pożyczki nie przepadają! Udowodniliśmy to wdając się w spór z RRm Limited. Wygraliśmy sprawę Pana Dionizego!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Kolejna wygrana z RRM Limited

Kolejna wygrana z RRM Limited