• Home
  • Chwilówki
  • Weksel in blanco w roli głównej. Nasza Kancelaria wygrała kolejną sprawę

Weksel in blanco w roli głównej. Nasza Kancelaria wygrała kolejną sprawę

Profi Credit wystawiło weksel in blanco. Kwota dochodzona pozwem okazała się bezpodstawna. Udało nam się wygrać kolejną sprawę.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 27834,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone powyżej kwoty ok. 300 zł

Pożyczka w Profi Credit

Oferta tej firmy może wydawać się bardzo korzystna. Podpierają się kuszącymi hasłami. Kolejną osobą, która postanowiła skorzystać z ich pożyczki była pani Dagmara. Pieniądze błyskawicznie wpłynęły na jej konto. Jedyne co musiała wykonać ich klientka, to wypełnić formularz i czekać na pieniądze. Wszystko zostało wykonane zgodnie z instrukcją. Kłopoty zaczęły się później…

Weksel in blanco

Wielokrotnie już wspominaliśmy o papierze wartościowym jakim jest weksel in blanco. Stanowi on zabezpieczenie umowy, która została zawarta między Profi Credit a ich klientem. W ten sposób pożyczkodawca zapewnił sobie gwarancję, że umowa zostanie dotrzymana. W teorii jest to logiczne i poprawne, niestety w praktyce już nie. Może pojawić się ogromny problem, gdy pożyczkodawca wpiszę kwotę z „sufitu” i następnie kieruje pozew o zapłatę.

Skuteczna pomoc naszej kancelarii

Pani Dagmara po podpisaniu z nami umowy i udzieleniu nam pełnomocnictwa stała się naszą Klientką. Po dokładnej analizie dokumentów opowiedzieliśmy jak wygląda jej sprawa i co się wydarzyło, że skutkiem wszystkiego był sądowy nakaz zapłaty. Aby mieć pewność, poprosiliśmy panią Dagmarę o dostarczenie nam w trybie natychmiastowym wszystkich dokumentów związanych z tą pożyczką. Podkreślamy, że każdy dokument jest bardzo ważny! Aby skutecznie pomóc w oddłużaniu, musimy dokładnie wiedzieć co się stało.

Naszym kolejnym krokiem było zamieszczenie w sprzeciwie od nakazu zapłaty wszystkich możliwych argumentów, które zaważyły o wyniku sprawy. Wyrok okazał się dla nas pozytywny. Sąd powództwo oddalił powyżej kwoty 300 zł.

Od ponad 13 lat walczymy z oddłużaniem pokrzywdzonych osób. Jeśli masz podobny problem lub nie wiesz jak pozbyć się swojego zadłużenia, skontaktuj się z nami!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: