Cesja wierzytelności. DeltaWise OU przejęło zadłużenie naszego Klienta

Cesja wierzytelności, czyli DeltaWise OU przejęła dług wobec naszego Klienta. Udowodniliśmy, że roszczenie nie przysługiwało i wygraliśmy całą sprawę! Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: 1346,21 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Cesja wierzytelności – na czym polega

Cesja wierzytelności to nic innego jak umowa pomiędzy pierwotnym wierzycielem a wtórnym. Cedent (czyli wierzyciel pierwotny) sprzedaje zadłużenie swojego Klienta do cesjonariusza (czyli podmiotu wtórnego). Sprzedaż dokonywana jest przelewem. Od tej pory prawo do długu ma podmiot, który go zakupił. Tyle w teorii...

Nakaz zapłaty z DeltaWise OU

Po cesji wierzytelnośći nowy wierzyciel rozpoczął swoją windykację. Od naszego Klienta domagał się kwoty zadłużenia oraz dodatkowych kosztów. Bardzo szybko wystąpił na drogę sądową i uzyskał nakaz zapłaty.

I tutaj na szczęście pojawiła się nasza Kancelaria, która pomogła panu Andrzejowi uporać się z długiem.

Proces oddłużania

Po podpisaniu umowy z panem Andrzejem, poprosiliśmy go o udzielenie pełnomocnictwa. Dopiero teraz mogliśmy rozpocząć współpracę. Zależy nam, o czym oczywiście informujemy, aby nasz Klient nie przystawał na warunki ugody, które czasami może proponować powód. Czasami ugoda wcale nie jest korzystna i służy jedynie temu, by wmanewrować dłużnika w tzw. uznanie długu, czyli bardzo niekorzystnej sytuacji procesowej. Nasz pełnomocnik jest po to, aby doradzać naszemu Klientowi oraz by reprezentować jego interesy w procesie.

W przypadku pana Andrzeja udało nam się udowodnić błędy popełnione przy przenoszeniu wierzytelności. Ponadto samo roszczenie naszym zdaniem nie istniało. Ważne, że nasze argumenty były nie do przebicia i Sąd się z nami zgodził. Powództwo zostało oddalone w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

cesja wierzytelności

cesja wierzytelności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy