• Home
  • Obrona w sądzie
  • Prokura NSFIZ przeciwko Panu Grzegorzowi. Walczymy o jego spokój i pieniądze

Prokura NSFIZ przeciwko Panu Grzegorzowi. Walczymy o jego spokój i pieniądze

Zgłosił się do nas Klient, który o swoim zobowiązaniu wobec Prokura NSFIZ dowiedział się od komornika. Przeglądając pozew i wszystkie inne dokumenty nabraliśmy szeregu uzasadnionych wątpliwości. Postanowiliśmy walczyć i wrócić do merytorycznego rozpatrzenia sprawy.

Analiza dokumentów

Pan Grzegorz zwrócił się do nas o pomoc w sprawie, w której sąd wydał wyrok zaoczny. Wiedząc jak ważny w takich sytuacjach jest czas, od razu wzięliśmy się do pracy. Dokładne sprawdzenie dokumentów dało nam jasno do zrozumienia, że sprawa budzi wątpliwości, a wyegzekwowane środki do zwrotu. Reakcja była natychmiastowa, podjęliśmy się reprezentacji Pana Grzegorza w sądzie.

Walka z NSFIZ

Nasze działania, których skutkiem będzie odzyskanie przez Pana Grzegorza pieniędzy, polegały na wniesieniu sprzeciwu do wyroku zaocznego oraz wniosku o wstrzymanie wykonalności tytułu wykonawczego. Sąd przychylił się do naszych argumentów i wstrzymał wykonalność wyroku. Co to oznacza dla Pana Grzegorza? Komornik nie może dalej prowadzić egzekucji, a Pan Grzegorz może zapomnieć o dawnym wyroku. To jednak nie koniec naszej walki z NSFIZ.

Finał już wkrótce

Niebawem ostateczne rozstrzygnięcie sprawy. Jesteśmy przekonani, że już niedługo zapadnie wyrok oddalający w całości roszczenia Prokury NSFIZ. Dla nas to jeszcze nie koniec pracy. Wezwiemy wówczas naszego przeciwnika procesowego do zwrotu środków na konto Pana Grzegorza. Śledźcie naszą stronę. Poinformujemy Was o ostatecznym rozstrzygnięciu sprawy.

Sposoby na wyjście z długów

Od lat walczymy z problemami finansowymi naszych Klientów, często prowadząc nawet kilka spraw jednocześnie. Za każdym razem dokładnie analizujemy wszystkie zebrane dokumenty szukając najlepszego rozwiązania na wyjście z długów. Często w imieniu Klienta prowadzimy rozmowy z wierzycielami lub gdy zajdzie taka potrzeba, reprezentujemy go podczas rozpraw sądowych.

Napisz już dziś: pomoc@portal-dluznika.pl

Akta sprawy: