Odpaliliśmy naszym Klientom egzotyczne wakacje na koszt banków

Jakiś czas temu do naszej Kancelarii trafiła para młodych ludzi. Okazało się, że na głowie mają kilka chwilówek i kilka umów kredytowych. Właściwie ze łzami w oczach Pani Monika mówiła, że jeżeli czego nie poradzimy to już nigdy z tego nie wyjdą. Co my na to? Szybka analiza umów kredytowych, szybkie rozeznanie się w temacie chwilówek i... Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, bo okazało się że nasi Klienci zobowiązania względem chwilówek mają pospłacana w całości, a nawet w niektórych przypadkach mają spore nadpłaty, to jeszcze w przypadku umów kredytowych można odzyskać składki ubezpieczeniowe. Łączna kwota do zwrotu to ponad 20 000 zł oraz jak wspomniałem wcześniej - brak już chwilówek do spłaty.

Nie wiele myśląc nawiązaliśmy współpracę. Nasi Klienci zdaje się z dużym przymróżeniem oka podchodzili do sprawy, ale zdecydowali się nam zaufać. Oczywiście środki odzyskaliśmy, przelew poszedł na konto Pani Moniki. Kończąc współpracę podsumowaliśmy, że za taką kasę można juz pojechać na koniec świata... I co się wydarzyło? Kilka dni temu dostajemy tajemnicze zdjęcia. Nasi Klienci wybrali się w egzotyczną podróż 🙂 Przyznam szczerze, że nie mogliśmy się nadziwić, ale to niezwykle fajne - spełniać czyjeś marzenia 🙂

Podsumowując, tak to z dłużników nasi Klienci stali się podróżnikami i to z prawdziwego zdarzenia.

Poniżej przedstawiamy pare przesłanych nam zdjęć oraz jak zwykle pozostajemy do dyspozycji pod adresem email: pomoc@portal-dluznika.pl

 

 

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy