Wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty w sprawie BCS Gwarant Invest

Nasza Klientka w 2016 roku zawarła umowę pożyczki. Pożyczkę naszym zdaniem spłaciła, mimo tego pożyczkodawca BCS Gwarant Invest Sp. z o.o. pozwał o zwrot kwoty przeszło 1900 zł plus koszty procesu. Po analizie dokumentów podjęliśmy sprawę. Naszym zdaniem wierzytelność nie istnieje, została w całości spłacona. Wraz z zarzutami od nakazu zapłaty wnosiliśmy o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty. Efekt? Otrzymaliśmy postanowienie o wstrzymaniu wykonalności nakazu zapłaty w sprawie, a teraz bez komornika na karku zajmiemy się dalszą obroną procesową naszej Klientki. Oczywiście o efektach naszej pracy poinformujemy.

Dodano dnia 11.10.2018 roku:

Sprawa zakończyła się porozumieniem. Dłużnik zobowiązał się dopłacić kwotę 800 zł, zaś Wierzyciel złożył oświadczenie o cofnięciu pozwu. Cieszy nas polubowne załatwienie sprawy.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, nakaz zapłaty z weksla, BCS Gwarant Invest Sp. z o.o.

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy