Aasa - oddalone w całości powództwo

Często nasi Klienci mówią, że nie ma na rynku Kancelarii, która mogłaby pomóc przy niskich kwotach dochodzonych pozwami. Często Kancelarie odmawiają pomocy, gdyż ew koszty zastępstwa są niewielkie, a narobić się trzeba jak przy dużych sprawach - na dziesiątki czy setki tysięcy złotych. My jednak podejmujemy się takich spraw. I nie chodzi o nasz zarobek bo on rzeczywiście jest niewielki, ale o świadomość czym jest wychodzenie z długów. Liczy się efekt końcowy. Należy zwrócić uwagę, że Klient może mieć 10 spraw na wpsy wielkości 1499 zł co daje już blisko 15 000 zł zobowiązań. Dla jednego 15 000 zł to majątek, dla innego nic. Ale co jeśli do tych 10 spraw dojdzie kilka tysięcy kosztów procesów i dalsze duże odsetki? Dziś prezentujemy sprawę z Aasa - oddalone w całości powództwo na kwotę 1497 zł plus dalsze koszty i odsetki. Nasz Klient ma takich spraw kilka i podjęliśmy się ich wierząc, że będziemy umieli pomóc... Więc pomagamy! Skutecznie!

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Aasa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy