Kolejna ugoda w sprawie wypowiedzianego kredytu na 80 000 zł

Zwróciła się do nas Pani Sylwia i jej mąż Adam. Pani Sylwia od kilku lat leczy się na raka. Wydatki pochłaniają lwią część miesięcznego budżetu. Do tego dochodzą inne zobowiązania z którymi nasi Klienci także nie mogą sobie poradzić. Naszym zdaniem była ugoda w sprawie wypowiedzianego kredytu i ustalenie możliwie najniższych rat. Pierwotne raty wynosiły aż 1600 zł. Kwota zobowiązania ponad 80 000 zł.

Podjęliśmy się sprawy. Negocjacje trwały dwa miesiące. Wygląda na to, że udało się ustalić zadawalające dla obu stron warunki porozumienia. Bank zgodził się, że pod warunkiem miesięcznych wpłat w wysokości 800 zł (połowa pierwotnej raty) do końca każdego miesiąca zawiesi egzekucję komorniczą. Co prawda spłata potrwa długie lata, ale w ten sposób nasi Klienci będą mogli spokojnie regulować zobowiązanie. Do tego w sprawie tych klientów toczymy cztery sprawy sądowe z chwilówkami i Profi Credit. Niebawem będziemy informować o wynikach tych spraw.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Neo Bank, Wielkopolski Bank Spółdzielczy, Ugoda z Neo Bank,