Kolejna ugoda w sprawie wypowiedzianego kredytu na 80 000 zł

Zwróciła się do nas Pani Sylwia i jej mąż Adam. Pani Sylwia od kilku lat leczy się na raka. Wydatki pochłaniają lwią część miesięcznego budżetu. Do tego dochodzą inne zobowiązania z którymi nasi Klienci także nie mogą sobie poradzić. Naszym zdaniem była ugoda w sprawie wypowiedzianego kredytu i ustalenie możliwie najniższych rat. Pierwotne raty wynosiły aż 1600 zł. Kwota zobowiązania ponad 80 000 zł.

Podjęliśmy się sprawy. Negocjacje trwały dwa miesiące. Wygląda na to, że udało się ustalić zadawalające dla obu stron warunki porozumienia. Bank zgodził się, że pod warunkiem miesięcznych wpłat w wysokości 800 zł (połowa pierwotnej raty) do końca każdego miesiąca zawiesi egzekucję komorniczą. Co prawda spłata potrwa długie lata, ale w ten sposób nasi Klienci będą mogli spokojnie regulować zobowiązanie. Do tego w sprawie tych klientów toczymy cztery sprawy sądowe z chwilówkami i Profi Credit. Niebawem będziemy informować o wynikach tych spraw.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Neo Bank, Wielkopolski Bank Spółdzielczy, Ugoda z Neo Bank,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy