Upadłość konsumencka hazardzisty. Umorzeniu podlegać będą zobowiązania na 350 000 zł

Dziś upadłość konsumencka hazardzisty i kolejny bardzo duży sukces na naszym koncie. Jak do wielu innych, także do tej upadłości przygotowywaliśmy się przez blisko rok, nasz Klient musiał przejść kilka zamkniętych terapii, przedłożyć wraz z wnioskiem stos dokumentów poświadczających uzależnienie od hazardu. W ogóle wykazać, jak wielki problem w jego życiu stanowi hazard. Efekt? Efekt rzuca na kolana. Kilka dni temu Sąd Rejonowy w Krakowie, Wydział Gospodarczy ogłosił upadłość konsumencką naszego Klienta, mimo że we wniosku zgłosiliśmy wierzytelności na blisko 350 000 zł. Na tę kwotę składają się kredyty bankowe, pożyczki w skokach i oczywiście masa chwilówek.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Wierzytelności zgłoszone we wniosku:

 

A tak to wygląda w Monitorze Sądowym i Gospodarczym:

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Upadłość konsumencka, Upadłość konsumencka hazardzisty, Hazard

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy