Zasypaliście nas umowami kredytowymi do bezpłatnej analizy

Kilka dni temu w tym wątku -> https://portal-dluznika.pl/2017/01/11/podeslij-nam-swoja-umowe-kredytowa-analizy-pomniejsz-swoje-zobowiazania/ napisaliśmy jak szybko stanąć na nogi właściwie nie wychodząc z domu. Jedna z naszych Klientek otrzymała zwroty za niewykorzystane składki ubezpieczeniowe w wysokości przeszło 38 000 zł. Kwota ta wystarczy na spłatę chwilówek i opłacenie dalszych rat w bankach. Przyznajemy się bez bicia, z tymi wakacjami na Majorce to był żart 🙂

I teraz tak, mamy poniedziałek 16 stycznia 2017 roku. Od powyższego wpisu minęło 5 dni. Do dziś, do godziny 20:55 otrzymaliśmy 56 umów do analizy prawnej. Nie ukrywam, czujemy się zasypani 🙂 Ale dobrze, w przeciągu kilku dni będziemy sukcesywnie odpowiadać na zapytania. Już widzę, że w niektórych przypadkach będzie można odzyskać naprawdę pokaźne kwoty. Przykład poniżej (Alior Bank):

Ja naprawdę serdecznie dziękuję za takie ubezpieczenie, gdzie sama składka pomijając inne koszty wynosi 1/4 kwoty kredytu netto. Tak, to nie żart. Bank udzielił kredytu na 106 000 zł z czego składka ubezpieczeniowa to ponad 22 000 zł. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że lepiej spłacić np. chwilówki niż cieszyć się tym zacnym ubezpieczeniem? 🙂

A co ze składkami, które były obligatoryjne? Tu też oczywiście służymy pomocą. Mamy kilka sposobów jak zmusić Bank do zwrotu rażąco wysokich składek.

Pozostajemy w kontakcie. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Składka ubezpieczeniowa, Restrukturyzacja umowy kredytowej, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy