Czy Prokura NSFIZ umarza długi? Mamy kolejny dowód, że tak i 8880 zł w kieszeni

Pan Wojtek zwrócił się do nas z zapytaniem, czy Prokura NSFIZ umarza długi? Ktoś mu powiedział, że nie ma najmniejszych szans na wynegocjowanie ugody gdy sprawa już trafiła do komornika, a przede wszystkim gdy jest prawomocny nakaz zapłaty. Właśnie tak było w tej sprawie. No to my na to, że bardzo chętnie podejmiemy się tego "niewykonalnego" zadania i właściwie możemy działać za sukces umawiając się za procent od umorzonej kwoty. Efekt naszej pracy jest taki, że umorzeniu z kwoty 22 000 zł podlegać będzie kwota ok 8 880 zł.

Przed nami jeszcze takie dwa niewykonalne zadania, także skierowane do egzekucji.

Nasz email: pomoc@portla-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Umorzenie długu, Prokura NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy