Zarzuty od nakazu zapłaty i Gwarant przegrał sprawę o zapłatę 6000 zł

Dziś prezentujemy kolejną ciekawą sprawę. Ciekawą, bowiem nakaz zapłaty wydano w postępowaniu nakazowym z weksla, przed którym jak wiadomo dużo trudniej jest się bronić. Ponadto wniesienie zarzutów wiąże się z opłatą. Nie każdego dłużnika stać na pokrycie tej wpłaty. Nie mniej odnieśliśmy kolejny sukces, pierw zwolniliśmy naszą Klientkę od opłaty, następnie wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty i Gwarant przegrał sprawę. Sąd tylko częściowo uwzględnił powództwo bowiem nasza Klientka z uwagi na trudną sytuację finansową nie spłaciła ani grosza z pożyczonej kwoty. Uznajemy, że to sprawiedliwe rozstrzygnięcie. 6000 zł to naszym zdaniem dużo za dużo.

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nakaz zapłaty:

Wyrok:

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Gwarant, Nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, Zarzuty od nakazu zapłaty, Nakaz zapłaty z weksla

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy