Co robi BEST gdy włączamy się do sprawy? Nie uzupełnia braków pozwu

Co robi BEST gdy włączamy się do sprawy? Nie uzupełnia braków pozwu. Kolejny raz zdarzyła się taka właśnie sytuacji. Ale po kolei... Kilka miesięcy temu zwrócił się do nas Pan Łukasz, który miał szereg zobowiązań skierowanych do egzekucji. Okazało się, że wśród tych wielu spraw kilka już trafiło do egzekucji, kilka za chwile trafi. Wzięliśmy Pana w całościową obronę przed wierzycielami, ustaliliśmy plan działania i systematycznie krok po kroku zaczęliśmy eliminować kolejne wierzytelności. Jaki jest efekt? Mamy już 3 oddalone powództwa, jedną ugodę, a w sprawie BEST wierzyciel wycofał się ze sprawy. Tym samym nie ma komornika, nie ma zajęcia wynagrodzenia, nie ma wszelkich innych nieprzyjemności...

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, BEST III NSFIZ, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy