Bolesna przegrana BEST III NSFIZ w sprawie o 26 000 zł - znowu jesteśmy górą

I kolejny wielki sukces naszej Kancelarii. Tym razem bolesna przegrana BEST III NSFIZ. Przegrana tym większa, że po naszej apelacji od wyroku sądu I instancji, który ku naszemu zdziwieniu nie podzielił podnoszonych przez nas zarzutów. Trzeba też szczególnie podkreślić, że nasz Klient obdarzył nas bardzo dużym zaufaniem. Jak widać było warto. Nie ma komornika, nie ma nakazu zapłaty, nie ma długu, a nasz klient może dalej cieszyć się życiem i nie patrzeć za siebie. Zaznaczenia wymaga, że sprawa dotyczyła 26 000 zł (a z kosztami 30 000 zł), które tym samym nasz Klient ma w kieszeni.

Niebawem na naszym blogu kolejne wygrane sprawy: oddalone powództwa w całości na blisko 100 000 zł oraz na 16 000 zł a także kolejne ugody z kilkoma wierzycielami. Mam też kolejną upadłość konsumencką na naszym koncie. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga. W tej chwili w toku mamy ponad 140 spraw równolegle.

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

przegrana-best-iii-nsfiz-1

przegrana-best-iii-nsfiz-2

A wyrok zaoczny w sprawie wyglądał tak:

przegrana-best-iii-nsfiz-4

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Best III NSFIZ, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy