Zwrot składki ubezpieczenia, czyli dodatkowy zastrzyk gotówki

Ile już razy pisaliśmy na naszym portalu, że najłatwiejszym, często najszybszym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki (szczególnie w przypadku dłużników bez zdolności kredytowej) jest zwrot składki ubezpieczeniowej. Oczywiście pod warunkiem, że można to zrobić i w tym celu należy przeanalizować umowę kredytową. Ten sposób praktykujemy od lat i wielokrotnie o nim pisaliśmy. Takim zwrotem można opłacić inne zobowiązania, czy zaległości na kredycie, można opłacić chwilówki, można pojechać na wakacje… Co się komu podoba. Dziś dla przypomnienia prezentujmy kolejny taki zwrot składki ubezpieczenia. Nasza Klientka otrzymała z Alior Bank przelew na kwotę blisko 3900 zł. Konkretna kwota? To teraz pomyślcie, że często takie zwroty są znacznie wyższe. Ostatnio jeden z naszych Klientów otrzymał zwrot na 17 000 zł. To dopiero kasa. I to tylko z jednej umowy. Z 4 umów łącznie odebraliśmy ponad 25 000 zł.

Mamy jeszcze jeden sposób na odzyskanie składek ubezpieczeniowych niezależnie od tego czy składka była obligatoryjna, czy dobrowolna, ale to już nasza naprawdę pilnie strzeżona tajemnica. Działa w 99% przypadków. Podobnie z prowizjami. Czy wiecie, że za niewykorzystany okres także przysługuje zwrot prowizji pobranej z góry przez bank? Przecież to nic innego umowne wynagrodzenie Kredytodawcy.

Ilu mniej żyłoby w naszym kraju dłużników, gdybyśmy wszyscy byli bardziej świadomi możliwości wychodzenia z długów. Możliwości jest naprawdę ogrom. Ostatnio od jednego z Klientów usłyszeliśmy. Nie powie Ci tego radca prawny, czy adwokat, nie powie Ci tego żadna inna firma oddłużeniowa, co „powie” Ci www.portal-dluznika.pl. Miłe to bardzo. Staramy się!

Po odebraniu składki będziemy jeszcze wnioskować o restrukturyzację tego kredytu w Alior Banku. Oczywiście poinformujemy o dalszych losach naszej Klientki. Miłego dnia wszystkim, kolejne wpisy niebawem.

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

zwrot-skladki-ubezpieczenia

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Zwrot składki ubezpieczeniowej, Alior Bank