Co u nas słychać? Wiele dużych sukcesów – warto przeczytać!

Co u nas słychać? Kolejne sukcesy…

Z ostatniej chwili! Dosłownie godzinę temu zakończyła się rozprawa na której reprezentowaliśmy naszego Klienta. Jak widać nasze zarzuty w sprawie chwyciły i sąd podzielił nasze racje. Powództwo zostało oddalone w całości. Tym samym nasz Klient ma w kieszeni skromne 194 000 zł + koszty procesu. A żeby było śmiesznie, roszczenie stwierdzone nakazem zapłaty w postępowaniu nakazowym. Oczywiście jak tylko dostaniemy przesyłkę z sądu będziemy publikować w osobnych wpisach na naszym portalu.

Drugi temat także sprzed chwili, dosłownie 20 minut temu udało nam się wstrzymać licytację nieruchomości Państwa K. wyznaczonej na godzinę 12:30. Przed samymi drzwiami okazało się, że wpłynął wniosek z Banku o zawieszenie egzekucji i zniesienie terminu. Tym samym mamy otwarte pole do dalszych negocjacji z mBankiem. Oczywiście więcej nt temat już niebawem. To kolejna taka sprawa w ostatnim czasie. Wczoraj pisaliśmy o sukcesie w sprawie z Getin Noble Bank -> https://portal-dluznika.pl/2016/11/14/zawieszenie-egzekucji-dni-terminem-licytacji/

Trzeci temat, wieczorem wrzucimy oddalone w całości powództwo w sprawie chwilówki na kwotę ponad 5000 zł. Dokładnie tyle nasz Klient będzie miał w kieszeni.

Czwarty temat, mamy kolejną ugodę z bankiem PKO BP. W tym przypadku udało nam się podpisać porozumienie w sprawie wypowiedzianego kredytu hipotecznego. Oczywiście więcej nt temat także wieczorem. Opiszemy wszystko w osobnym wpisie.

Nasz email: pomoc@portla-dluznika.pl

Polecamy się!

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Licytacja nieruchomości, Oddalenie powództwa, Zawieszenie egzekucji, Ugoda z PKO BP, Ugoda bankowa