Ugoda z Getin Bank - umorzenie blisko 122 000 zł

Dziś historia jak z horroru, na szczęście zakończona sukcesem - podpisana ugoda z Getin Bank. Gdyby nie ciężka praca kilku osób bez wątpienia skończyłoby się zlicytowaniem majątku naszych Klientów. Udało nam się wstrzymać licytację z nieruchomości, podpisać ugodę i umorzyć blisko 122 000 zł. Czy to sukces? Biorąc pod uwagę, że licytacja miała się odbyć 27 października a sprawa trafiła do nas 19 października na działania pomijając weekend mieliśmy dosłownie osiem dni. Pozostała część długu została rozłożona na miesięczne raty.

W obsłudze mamy jeszcze kilka spraw Państwa N. ze wschodniej Polski. Ten przypadek traktujemy całościowo i zapewne niebawem nasi Klienci wyjdą z tak poważnych problemów finansowych raz na zawsze. Oczywiście jak zwykle będziemy informować o dalszych krokach.

Kontakt: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-z-getin-bank

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Ugoda, Ugoda z Getin Bank, Umorzenie długu, Wypowiedziany kredyt hipoteczny, Licytacja nieruchomości, Egzekucja z nieruchomości, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy