Przekazanie sprawy do sądu rejonowego, czyli jak procesujemy się z bankami

Trafiły do nas dwie bardzo ciekawe sprawy. Jedna z powództwa Getin Noble Bank, druga z powództwa Alior Bank. Wnieśliśmy sprzeciwy, a Esąd postanowił o przekazaniu spraw w jednym przypadku do Sądu Rejonowego, w drugim do Sądu Okręgowego z uwagi na wartość przedmiotu sporu. Przekazanie sprawy do sądu rejonowego powoduje, że będziemy mogli podjąć obronę naszych Klientów. Mamy poważne wątpliwości czy dochodzone kwoty wyliczone są poprawne. Na pewno będziemy informować o dalszych działaniach w tych dwóch sprawach. Jak zwykle zachęcamy do obserwowania naszej portalu.

Email do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

przekazanie-sprawy-1

przekazanie-sprawy-2

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Getin Noble Bank, Alior Bank, Przekazanie sprawy do sądu rejonowego, Sprzeciw w Esądzie, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy