Ugoda z mBank - porozumienie w sprawie wypowiedzianego kredytu hipotecznego

Dziś kolejna ugoda z mBank - porozumienie które rodziło się w wielkich bólach, przez wiele miesięcy. Otóż w styczniu 2016 roku podjęliśmy sprawę Pani z województwa łódzkiego, która z dnia na dziś pozostała bez środków do życia. Z czasem bank wypowiedział umowę kredytową, a sprawa trafiła do departamentu z którym podjęliśmy negocjacje ugodowe. Przez kilka miesięcy nie było przełomu, bank odmawiał jakichkolwiek negocjacji, aż w końcu otrzymaliśmy odpowiedź pozytywną. Dziś ją prezentujemy. Bank zgodził się przywrócić zobowiązania, anulując tym samym oświadczenie o wypowiedzeniu umowy kredytowej... Sprawę więc odhaczamy jako skutecznie zamkniętą. Nie będzie sądu, nie będzie komornika, nieruchomość zostaje w rękach naszej Klientki.

Jeżeli masz podobny problem z mBankiem - koniecznie pisz. Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

ugoda-z-mbank

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Oddłużanie, mBank, Wypowiedziany kredyt hipoteczny, Ugoda z mBank, Porozumienie, Kredyt hipoteczny,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy