Ugoda z Hoist – umorzenie 28 000 zł

Ugoda z HOIST i umorzenie 30 000 zł, czyli dzisiejszym wpisem wracamy do artykułu sprzed kilku dni, w którym sygnalizowaliśmy, że udało nam się wynegocjować bardzo dobrą ugodę z HOIST NSFIZ mimo, że sprawa wcale nie była taka prosta.

Gdy zwróciła się do nas Pani Teresa od lat w egzekucji miała dwie wierzytelności wynikające z karty kredytowej oraz pożyczki gotówkowej w Euro Bank. Jedna z nich na 3 800 zł, druga na blisko 54 000 zł. Do tego dość dobre wynagrodzenie i majątek przekraczający kwotę kilku milionów. Wbrew pozorom takie sprawy negocjuje się najtrudniej bowiem wierzyciel zawsze może dochodzić roszczeń z dużego majątku.

Finalnie jednak udało nam się wynegocjować umorzenie blisko 50% całości zobowiązania. Do spłaty pozostanie kwota 30 000 zł, do umorzenia zaś kwota 28 000 zł. W ten sposób dalszych perturbacji i strachu o pokaźny majątek sprawę Pani Teresy mamy zamkniętą.

Masz problem z Hoist? Szukasz pomocy w negocjacjach? Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda z Hoist 1

Ugoda z Hoist 2 

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Oddłużanie, Ugoda, Umorzenie długu, Egzekucja komornicza, HOIST NSFIZ, HOIST,