Debtor NSFIZ - kredyt hipoteczny płatny w ratach bez kosztów

Udało nam się pomóc w kolejnej sprawie, w której Wierzycielem po cesji wierzytelności jest Debtor NSFIZ. Ale po kolei...

Sprawa trafiła do nas kilkanaście miesięcy temu. Dłużnicy solidarni (łącznie 3 osoby) od blisko dwóch lat próbowali porozumieć się z Getin Noble Bank. Bez rezultatu. Negocjacje przedłużały się, a z czasem warunki porozumienia okazały się wręcz zaporowe tj. ogromna wpłata jednorazowa stanowiąca 20% całego zobowiązania + dalsze raty, niemal dwukrotnie wyższe niż do tej pory. I niech mi ktoś tylko wytłumaczy, jak ludzie którzy położyli raty 1200 zł mieliby wpłacać po 2300 zł miesięcznie, a wcześniej jak mieliby jeszcze wpłacić tzw. kwotę uwierzytelniającą w wysokości blisko 40 000 zł. Przecież to niepoważne. Widać bankowi kompletnie nie zależało na dalszych losach naszych Klientów. Stąd też odstąpiliśmy od negocjacji i zacisnęliśmy zęby. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami Getin Bank sprzedał wierzytelność do Debtora, my oczywiście podjęliśmy pełen zakres ochrony dłużnika - także z obroną procesową, gdy sprawa trafiła do sądu. Efektem tych zabiegów jest kolejna ugoda z Debtor NSFIZ.

Wynegocjowane porozumienie zakłada rozłożenie długu na miesięczne raty po 1200 zł, brak jakichkolwiek kosztów i odsetek, umorzenie egzekucji komorniczej... W ten właśnie sposób, mimo nerwów i bezgranicznego zaufania, którym obdarzyli nas Klienci, udało się sprawę załatwić po naszej myśli.

Masz podobny problem? Jak zwykle pozostajemy do dyspozycji. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Debtor NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy