Wypowiedziany kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank - oddalone powództwo na 1 mln zł

Sprawa wygląda tak: wypowiedziany kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank Polska. Łączna kwota do spłaty to bez kilku groszy 1 mln zł. Sprawa skierowana do sądu, wydany nakaz zapłaty i tu nagle... Włączyliśmy się do sprawy i... Powództwo oddalone w całości. Co to oznacza? Nasi Klienci mają taki drobny prezent wartości 1 mln zł 😉 Jeżeli wyrok ostanie się w drugiej instancji, a dużo na to wskazuje, w ogóle nie będzie trzeba spłacać tego kredytu hipotecznego, a hipoteka niezwłocznie będzie musiała zostać wykreślona.

Dziś wrzucamy wydany w sprawie nakaz zapłaty, po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku, do sprawy powrócimy. Jak widać warto zdać się na profesjonalistów!

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

Kredyt hipoteczny w Raiffeisen Bank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy