Open Finance Wierzytelności NSFIZ - sprzeciw od nakazu zapłaty

Kolejny przykład na to, że warto wnosić sprzeciw w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU). Na przykład dlatego, że powód w EPU nie musi załączać żadnych dowodów do pozwu. Wystarczy, że coś twierdzi, np. że mamy u niego dług powiedzmy na 100 tys. zł. Jak wniesiemy sprzeciw w EPU, to powód będzie musiał przedstawić dokumenty, z których wynika nasze zadłużenie na 100 tys. Nie pokaże dokumentów, przegra sprawę. Dokładnie tak samo było z funduszem Open Finance Wierzytelności NSFIZ.

Poniżej kolejne przykładowe postanowienie o przekazaniu sprawy po sprzeciwie w EPU, których otrzymujemy ostatnio bardzo wiele…

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Open Finance Wierzytelności

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy