Fundusz Open Finanse - część pierwsza

Warto się bronić procesowo - historia w dwóch częściach. Dzisiaj pierwsza część opowieści o kilkudziesięciu tysiącach długu, który wykupił Fundusz Open Finanse.

Sprawa trafiła najpierw do e-Sądu w Lublinie, jednak Sąd ten uznał, że nie ma podstaw do wydania nakazu zapłaty. Sprawa trafiła więc do Sądu właściwego dla miejsca zamieszkania Pana, nazwijmy go Stanisławem. Pan Stanisław rozmyślał - co z tego, że nie ma nakazu i tak będzie rozprawa, nie wiadomo jak orzeknie Sąd. Zapytał nas o zdanie. Popatrzyliśmy na dokumenty - dług może kiedyś był, ale nie wiadomo czy to był dług Pana Stanisława, a już na pewno nie był tak wysoki. Ponadto, a może przede wszystkim, dług był według nas przedawniony. Postanowiliśmy wziąć Pana Staszka w obronę. Ale nawet ta obrona nie była konieczna, bo Fundusz sam sobie "pomógł" i nie uzupełnił braków pozwu. Skutek - postanowienie o umorzeniu postępowania.

O szczegółach można poczytać w uzasadnieniu. W tym postanowieniu czegoś nam jednak brakowało. Czego - o tym napiszemy w kolejnym wpisie...

Warto śledzić nasz portal. Niebawem kolejna ciekawa sprawa.

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@portal-dluznika.pl

Fundusz Open Finanse 1

Fundusz Open Finanse 2

Fundusz Open Finanse 3

Fundusz Open Finanse 4

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy