Restrukturyzacja w Eurobank

Restrukturyzacja w Eurobank

Dziś kolejny przykład porozumienia, którego celem było obniżenie wysokości miesięcznych rat. Tym razem restrukturyzacja w Eurobank.

Na koniec stycznia wystartowaliśmy ze sprawami naszego Klienta z południowej Polski. Łącznie w obsłudze mamy kilkanaście spraw w wielu bankach. Udało nam się juz zawrzeć porozumienie z FM Bank, wcześniej odebraliśmy składki ubezpieczeniowe w dwóch innych bankach. Teraz kolejny zgodził się na restrukturyzację - Eurobank. Na tę chwilę łącznie raty zmalały już o 1000 zł. Walczymy jednak dalej. Do upadłego. Do zawarcia niebawem będą kolejne porozumienia w BOŚ Bank oraz z Alior Bank i miejmy nadzieję, że uda się w końcu zawrzeć wymęczone porozumienie z Citi Handlowy, który niestety kompletnie nie chce pomóc Panu M. Oczywiście o dalszych krokach będziemy informować na naszej stronie. Trzymajcie kciuki!

Porozumienie, które dziś prezentujemy sankcjonuje spłatę w miesięcznych ratach po 360 zł przez okres 6 miesięcy. W ten sposób raty na ten okres spadną o ok 400 zł.

Jak zwykle pozostajemy do dyspozycji pod adresem email: pomoc@portal-dluznika.pl

restrukturyzacja w Eurobank

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy