BEST III NSFIZ i wyrok zaoczny

BEST III NSFIZ i wyrok zaoczny

Kolejna historia z funduszem sekurytyzacyjnym i wyrokiem zaocznym w tle. Pan Kamil przebywał za granicą i nie miał pojęcia, że został pozwany przez Fundusz BEST III. O sprawie sądowej dowiedział się od komornika, który bez zastanawiania szybko "wsiadł" mu na wynagrodzenie za pracę. Czy Pan Kamil miał rozłożyć ręce, płakać i płacić? Nie, zwrócił się do nas, i oto efekt:

BEST III NSFIZ i wyrok zaoczny

Sąd uznał, że adres, na który wysłano pozew i wyrok zaoczny był nieprawidłowo, zarządził ponowne doręczenia pozwu i wyroku zaocznego. Ponadto, co bardzo istotne, sąd zawiesił rygor natychmiastowej wykonalności nadany wyrokowi zaocznemu i uchylił klauzulę wykonalności nadaną na wyrok zaoczny. Oznacza to, że egzekucja w stosunku do Pana Kamila nie może być dalej prowadzona.  

Masz podobny problem? Dowiedziałeś się dopiero od komornika, że został wydany nakaz zapłaty albo wyrok? Zostałeś pozwany na dawno nieaktualny adres? Nie czekaj, prześlij nam dokumenty do analizy. Pamiętaj! Czas jest bardzo istotny, bo odpowiednie kroki powinny być podjęte w terminie 7 dni od otrzymania pisma od komornika. Wtedy obrona jest najskuteczniejsza.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy