Ugoda w Getin Bank i 55000 zł w kieszeni dłużnika

Ugoda w Getin Bank i 55000 zł w kieszeni dłużnika

Wiele osób zazwyczaj w pierwszym emailu do nas zadaje pytanie, czy w tej sytuacji (mowa o problemach opisanych w emailu) z bankiem można się jeszcze porozumieć? Zazwyczaj po naszej odpowiedzi twierdzącej pada drugie pytanie – a na jakich warunkach? Zazwyczaj odpowiadamy – sensownych.

Wbrew obiegowej opinii ponad 70% spraw, które do nas trafia udaje się załatwić pozytywnie, czyli z sukcesem dla naszego Klienta. Często jest to zwykła ugoda, na warunkach lepszych niż pierwotny kredyt (np. bez dalszych odsetek, albo z przeksięgowaniem wpłat na kapitał, z obniżonym oprocentowanie itd.), ale duża część tych porozumień to prawdziwe perełki takie jak kolejny przykład. Dziś prezentujemy ugodę w Getin Bank, który umorzył blisko 55000 zł. Jak widać można.

Po zawarciu umowy ugody udało nam się jeszcze markować koszty egzekucji. Z ponad 14000 zł dłużnicy opłacili koszty egzekucji w kwocie blisko 3 000 zł. Łącznie na tym jednym przykładzie dłużnikom udało się oszczędzić kwotę 66000 zł, a są przypadki gdzie te kwoty idą w setki tysięcy złotych.

Jak zwykle zachęcamy do kontaktu osoby zadłużone. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda w Getin Bank 1

ugoda w Getin Bank 2