Ugoda w Getin Bank i 55000 zł w kieszeni dłużnika

Ugoda w Getin Bank i 55000 zł w kieszeni dłużnika

Wiele osób zazwyczaj w pierwszym emailu do nas zadaje pytanie, czy w tej sytuacji (mowa o problemach opisanych w emailu) z bankiem można się jeszcze porozumieć? Zazwyczaj po naszej odpowiedzi twierdzącej pada drugie pytanie - a na jakich warunkach? Zazwyczaj odpowiadamy - sensownych.

Wbrew obiegowej opinii ponad 70% spraw, które do nas trafia udaje się załatwić pozytywnie, czyli z sukcesem dla naszego Klienta. Często jest to zwykła ugoda, na warunkach lepszych niż pierwotny kredyt (np. bez dalszych odsetek, albo z przeksięgowaniem wpłat na kapitał, z obniżonym oprocentowanie itd.), ale duża część tych porozumień to prawdziwe perełki takie jak kolejny przykład. Dziś prezentujemy ugodę w Getin Bank, który umorzył blisko 55000 zł. Jak widać można.

Po zawarciu umowy ugody udało nam się jeszcze markować koszty egzekucji. Z ponad 14000 zł dłużnicy opłacili koszty egzekucji w kwocie blisko 3 000 zł. Łącznie na tym jednym przykładzie dłużnikom udało się oszczędzić kwotę 66000 zł, a są przypadki gdzie te kwoty idą w setki tysięcy złotych.

Jak zwykle zachęcamy do kontaktu osoby zadłużone. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda w Getin Bank 1

ugoda w Getin Bank 2

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy