Kolejne umorzenie w Getin Bank na blisko 43 000 zł

Czy ugoda w Getin Bank jest możliwa? Prezentujemy kolejny sukces - ugoda w Getin Bank z umorzeniem długu na blisko 43 000 zł

Kilka dni temu (dokładnie w tym wątku: Jak Getin Bank umorzył kredytobiorcy blisko 250 000 zł) opisywaliśmy przypadek, w którym udało nam się wynegocjować umorzenie blisko 250 000 zł zobowiązania w Getin Bank.

Dziś prezentujemy kolejne na blisko 43 000 zł. Niebawem wkleimy absolutny hit, bank zrzekł się całości kredytu i umorzył całość wymagalnego zobowiązania.

To potwierdza, że z bankami nie tylko można, ale też należy rozmawiać. Bardzo często można podpisać bardzo dobre porozumienia. Takich przykładów z ostatniego roku mamy setki.

Pozostajemy do dyspozycji pod adresem email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda w getin bank 1ugoda w getin bank 2

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy