Ugoda w PEKAO

Ugoda w PEKAO

Trafiła do nas przemiła Pani Kinga z dość poważnym problemem. Otóż bank PEKAO wypowiedział jej i jej mężowi umowę kredytu hipotecznego. Właściwie nie byłoby w tym nic dziwnego, cóż - takie rzeczy się zdarzają. Należy dążyć do zawarcia ugody. Ugoda w PEKAO jest jak najbardziej możliwa, wielokrotnie pomagaliśmy w tego typu sprawach. Zwłaszcza, że z bankiem PEKAO można się porozumieć na bardzo dobrych warunkach. To jeden z nielicznych banków, który odnawia zobowiązania co znaczy, że przywraca wcześniejszą umowę kredytu. Problem jednak okazał się o wiele bardziej złożony i poważny. Otóż klienci nie przyznali się do najważniejszego. Okazało się, że od 2009 roku kiedy to zawarto tą nieszczęsną umowę kredytową bank kilkukrotnie wypowiadał umowę i kilkukrotnie też podpisywał z dłużnikami ugody. Niestety za każdym razem były zrywane i Klienci trafiali dokładnie w to samo miejsce. Niestety też dla naszych Klientów, bank nie chciał podpisać kolejnego porozumienia. Efekt był taki, że sprawa trafiła do komornika, oszacowano wartość nieruchomości. Wyznaczono termin pierwszej licytacji. Było groźnie.

Po rozpoczęciu negocjacji przez dłuższy czas bank stał na jednym stanowisku. Tylko większa wpłata w wysokości co najmniej 20% długu spowoduje zawieszenie postępowania egzekucyjnego i bank przystąpi do dalszych rozmów nt ew porozumienia, czy umowy ugody. Tak mijały tygodnie, nie było żadnego przełomu. Nie mniej po jakimś czasie przyszedł do nas list, w którym bank wyraził chęć porozumienia i podjęcia dalszych rozmów. Udało się wynegocjować rozłożenie długu na 168 miesięcznych rat po 740 zł. Należy dodać, że dokładnie o taką wysokość rat wnioskowaliśmy. Niestety bank się nie godził na umorzenie naliczonych odsetek karnych. To jedyny minus.

Jak widać, nawet z najcięższych opresji jest wyjście. Nawet najcięższe sprawy udaje się pozytywnie załatwić. Pomimo wielu okoliczności świadczących na niekorzyść także tę sprawę udało nam się pozytywnie zamknąć.

Pozostajemy do dyspozycji pod adresem email: pomoc@portal-dluznika.pl

Poniżej pierwsza strona zawartej umowy ugody:

ugoda w pekao

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy