Gdzie szukać pomocy w oddłużaniu?

Nie ma nic gorszego dla dłużnika kiedy poddaje się i nie podejmuje żadnych kroków w swojej obronie. Pytanie więc gdzie szukać pomocy w oddłużaniu? W przypadku naszego kolejnego Klienta odpowiedź nasuwała się sama. Postanowił powierzyć swoją sprawę specjalistom w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Miał do nas zaufanie, ponieważ rok temu obroniliśmy go przed dużym roszczeniem banku. Kiedy tylko dotarł do nas e-mail ze skanami pozwu i załączników, mogliśmy poddać je analizie. Po zapoznaniu się z dokumentami doszliśmy do wniosku, że nie ma co się zastanawiać i bez dwóch zdań podejmujemy się obrony przed roszczeniem PUH Nobiles 2. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw i podjęliśmy się obrony procesowej. Sąd oddalił powództwo w całości.

 Wierzyciel: P.H.U. Nobiles 2
Wysokość długu: ok. 3.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gdzie szukać pomocy w oddłużaniu?

Szukanie pomocy w oddłużaniu dla osoby nękanej przez windykację i bojącej się własnego cienia wcale nie jest taką prostą sprawą. Jednak jest to jedyna sensowna rzecz, którą powinna zrobić. Podstawowym warunkiem, aby takową znaleźć jest umiejętność odróżnienia naciągaczy żerujących na niewiedzy i strachu dłużników od tych, którzy rzeczywiście solidnie i uczciwie pomagają. Oddłużanie to proces w którym zadłużony musi całkowicie zmienić podejście do sytuacji w której się znajduje i za wszelką cenę chcieć się uwolnić od długów. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, która specjalizuje się w oddłużaniu, prawnik zajmujący się Waszymi sprawami przekaże także wiedzę na temat zasad działania banków, parabanków, firm windykacyjnych, wierzycieli wtórnych i komorników. Dopiero po tym rozpocznie pracę nad rozplątywaniem spirali zadłużenia. Specjalista do spraw oddłużania ustala z Klientem określony plan działania i schemat całościowej pracy nad wyjściem z zadłużenia.

Pamiętajmy, że oddłużanie prowadzone nawet przez kancelarię oddłużeniową Portal Dłużnika jest procesem długotrwały. My faktycznie działamy w imieniu dłużnika i nigdy nie spowodujemy pogorszenia się Państwa sytuacji finansowej. Należy także pamiętać, że wiele zależy od momentu, w którym podejmiemy działania. Jednym słowem im szybciej tym lepiej.

P.H.U. Nobiles 2

Jak widać nie każde spotkanie w sądzie z długiem ma niekorzystne zakończenie. Tylko od Państwa zależy jak potoczą się losy Waszej sprawy. Portal Dłużnika służy ze swojej strony radą i profesjonalną pomocą. Ponownie naszą wiedzę i umiejętności wykazaliśmy w sporze z Nobiles 2. Sąd oddalił roszczenie powoda w całości, uwalniając naszego Klienta od długu na prawie 3500 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Gdzie szukać pomocy w oddłużaniu