Kolejny sukces! Fundusz HOIST i zarzut przedawnienia

Kolejny sukces! Fundusz HOIST i zarzut przedawnienia

Dziś prezentujemy kolejną wygraną sprawę – fundusz Hoist i zarzut przedawnienia. To przykład sprawy, która nie zakończyła się ugodą tylko wygraną w sądzie. I także w takich sprawach szukamy rozwiązania. Zazwyczaj bardzo skutecznie.

Pan T. został pozwany przez fundusz HOIST. Z pozwu wynikało, że należność główna wynosi parę tysięcy złotych, natomiast odsetki… trzy razy tyle! Sumując Pan T. musi zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych plus koszty sądowe. Wierzytelność powstała bardzo dawno temu, a odsetki wciąż rosły.

Włączyliśmy się do sprawy i zaczęliśmy zadawać proste pytania – np. dlaczego z zaległości kilku tysięcy zł dług urósł kilkaset procent? Poza tym, jak prawie zawsze, zarzuciliśmy przedawnienie.

Pan T. nie mógł uwierzyć, gdy dowiedział się o wyniku sprawy…

Fundusz Hoist i zarzut przedawnienia

Jesteś w podobnej sytuacji? Dostałeś nakaz zapłaty? A może sąd nie wydał nakazu tylko wezwał Cię do napisania odpowiedzi na pozew i wyznaczył rozprawę? Skontaktuj się z nami. 

Jednocześnie bardzo serdecznie zachęcamy do przeglądania naszych wpisów. Właściwie nie ma dnia, żebyśmy nie publikowali kolejnych wartościowych treści na naszym blogu. Jeżeli jednak nasz blog przez jeden dzień milczy, nie ma powodów do paniki. Zwyczajnie padamy z sił. W ostatnim czasie podpisujemy po kilka ugód dziennie, a i procesowo jest bardzo wiele pracy.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl